Teamet er nøye valgt ut. Akkurat som råvarene.

Blant de som elsker LibaBröd finnes storfamiliens hjemmekokker, nærbutikker og kjeder, kreative matbloggere, storkiosker og mange andre. Men hvem er så vi, som påser at Østens beste tynnbrød havner på nordiske bord? Alle er individer med åpne, sterke personligheter, og alle er av den grunn forskjellige. Men det vi har til felles er kreativiteten og lidenskapen for brødkulturen vår. Vi ønsker å skape nye, spennende matopplevelser og samtidig ha det gøy sammen mens vi jobber. Og det er det som er det viktige – produktkunnskap kan man alltids skaffe seg, hvis man bare har en helhjertet innstilling. Vi skaper og baker mulighetenes brød sammen!

Berit Bergström
Quality and Food Safety Manager
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: berit@liba.se
Eliane Fadel
Marketing Manager
Telefon: 031 – 30 34 772
Email: eliane@liba.se
Elias Fadel
VD
Telefon: 031 - 30 34 775
Email: elias@liba.se
Hicham Batlouni
Sales Manager
Telefon: 031 – 30 34 773
Email: hicham@liba.se
Louise Severinsson
Social Media Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: louise@liba.se
Nasif Fadel
Founder
Telefon: 031 - 30 34 771
Email: nasif@liba.se
Nour Habli
Sales Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: order@liba.se
Rola Fadel
Executive Administration Manager
Telefon: 031 – 30 34 776
Email: rola@liba.se
Salem Fadel
Co-Founder & Machine Manager
Telefon: 031 - 30 34 774
Email: salem@liba.se
Sargina Daoud
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: sargina@liba.se
Stephanie Fadel
Graphic & Digital Designer
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: stephanie@liba.se
Thomas Blomqvist
Production Manager
Telefon: 031-303 47 01
Email: thomas@liba.se
Thorneus Anne
Accountancy
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: info@liba.se
Tobias Larsson
Quality & Food Safety Coordinator
Telefon: 031-43 45 80 (växel)
Email: tobias@liba.se